Він не розумів, куди пропали його мама і тато. 4-річний Саша лежав на ліжку і пла кав — News 92 Daily

Він лежав і плакав на ліжку в кімнаті дитбудинку. Йому, маленькому чотирирічному Саші, було страшно. Він не розумів, куди пропали його мама і тато. Маленьке сердечко стискалося від болю, схлипуючи, Сашка кликав: «Мамочко, мамочко …!» Але ніхто не приходив, всі діти спали, а вихователям не було діла до сліз чергового покинутого малюка.

Він не розумів, куди пропали його мама і тато. 4-річний Саша лежав на ліжку і пла кав — News 92 Daily

Сашку народила якась неблагополучна жінка, кинувши в пологовому будинку. Через півроку його усиновила приблизна сім’я, в якій він прожив три з половиною роки.Він нічого цього не знав: в дитячій пам’яті не збереглися спогади перших місяців життя. Всі вважали, що малюкові дуже пощастило, так як відразу знайшлися батьки, і він не встиг своїм маленьким розумом усвідомити, що його кинули.

Рішення було прийнято, батьки подали документи до суду про відмову від опіки над Сашком. Надії Сергія зазнали краху …Нічого не розуміючи, малюк сидів на стільці в дивному будинку, куди його привели, за зачиненими дверима йшов суд. Суд, на якому мама і тато відмовлялися від нього. Він озирався навколо, помічав співчутливі погляди, і, зіщулившись у грудочку, очками, повними сліз, дивився на що проходять повз чужих людей. Саші було жахливо страшно: він тремтів, і здригався від ляскаючих дверей сусідніх кабінетів.

Коли мама і тато вийшли, то чоловік навіть не глянув у бік малюка. А мама підійшла до нього з якоюсь тіткою і сказала: «Сашуня, ти поїдеш з цієї тіткою».Не обертаючись, вона пішла слідом за чоловіком, а Сашка зрозумів, що вони йдуть, закричав і побіг слідом. Тітка схопила його за руку, а він, розуміючи, що трапилося щось дуже страшне, став її кусати, бити і вириватися. Він кричав: «Мама, не йди!» Але Світлана не чула його, разом з чоловіком вони сіли в машину і поїхали додому.Сашку, заплаканого і мокрого, привезли в якийсь страшний будинок. Він озирався навколо, і йому здавалося, що світ перевернувся. Його завели в кімнату з такими ж дітьми. Він швидко пробіг в кут, і сівши, закривши маленьке личко руками, відгородився від усього.

Сообщение Він не розумів, куди пропали його мама і тато. 4-річний Саша лежав на ліжку і пла кав — News 92 Daily появились сначала на .

Источник Він не розумів, куди пропали його мама і тато. 4-річний Саша лежав на ліжку і пла кав — News 92 Daily

Сабрина
Яндекс.Метрика